Inaczej - handel wymienny
Zobacz jak inaczej można określić wyrażenie "handel wymienny".
Wyrażenie handel wymienny posiada 4 inne określenia w 2 grupach znaczeniowych
- 1. Inaczej handel wymiennyw znaczeniu barter
- handel zamienny, wymiana,
- 2. Inaczej handel wymiennyw znaczeniu wymiana
- barter, handel zamienny,
Sprawdź również
Definicja i znaczenie: handel wymienny
Hasła krzyżówkowe do słowa handel wymienny
Punkty w Scrabble za słowo handel wymienny
handel wymienny
Zobacz wyrażenia podobne do handel wymienny:
ha, habilitacja, habit, hacjenda, hack and slash, hack and slash, haczyk, haczykowaty, hadko, haft, haft, haftować, haftować, hajduk, hajs, Hakata, halabarda, halit, Halloween, halniak,
Powiedz handel wymienny:
Zapis słowa handel wymienny w alfabecie fonetycznym NATO (ICAO)
Calcoolator.plHotel Alpha November Delta Echo Lima Whiskey Yankee Mike India Echo November November Yankee
Zapis słowa handel wymienny od tyłu
ynneimyw lednah









